Angajam Electrician
Timis, Timisoara
17-10-2024
  • Tip job Full time
  • Nivel studii Calificat
  • Experienta Entry (0-2 ani)
  • Mobilitatea postului Locatie stabila

Angajăm Electrician Salariu: 5.000 – 8.000 RON

Sunteți electrician calificat și căutați un loc de muncă bine plătit, stabil și într-o echipă profesionistă? Alăturați-vă echipei noastre!

Responsabilități:
• Instalarea și întreținerea sistemelor electrice.
• Diagnosticarea și repararea problemelor tehnice.
• Respectarea normelor de siguranță și asigurarea calității lucrărilor.

Cerințe:
• Diplomă de calificare în instalații electrice.
• Minim 2 ani de experiență în domeniu.
• Capacitatea de a lucra cu schițe și planuri tehnice.
• Permisul de conducere categoria B reprezintă un avantaj.

Oferim:
• Salariu atractiv, între 5.000 și 8.000 RON.
• Program de lucru stabil, de luni până vineri, 8 ore pe zi.
• Oportunități de dezvoltare profesională.

Cum aplicați?Trimiteți CV-ul pe WhatsApp sau contactați-ne.

Locație: Timișoara.

Telefon

Mesaj

Utilizatorul 30479

0722823520
Suna Trimite SMS Anuleaza
8
ID: 2072063

07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul

Anunturile similare