Angajam Electrician in orasele Rastatt si Wrth am Rhein
Bihor, Oradea
03-01-2019
  • Oferit de Persoana fizica
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Nivel studii Calificat

Descrierea jobului:
Reparatii si intretinere pentru masini industriale
Montarea tablouri electrice

Candidatul ideal:
Calificare in domeniul electric
Cunostinte in citirea de desene tehnice
Limba germana la nivel conversational B1-B2
Permis de conducere categoria B

Se ofera:
Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata
Salar brut 16€/ora
Sporurile de noapte si de tura sunt neinpozitat, inseamna ca le primiti in net
Cazare asigurat GRATUIT de catre angajator cu toate facilitatile
450 euro net Fahrgeld(bani de deplasare)/lunar, daca locuiti in zona Rastatt/Karlsruhe/Bruchsal etc.
Indrumare permanenta din partea echipei noastre

Pentru informatii suplimentare in legatura cu acest anunt,
nu ezitati sa ne contactati. Nr. nostru de telefon: +49 721 / 83 17 19 - 52
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul actual in limba germana
Lorand.Balasko@actief-group.de

Mesaj

Utilizatorul 1589

4972183171952
Suna Trimite SMS Anuleaza
195
ID: 1953259

ID: 1953259
195