Angajam gestionari pentru Depozitul central Glissando din Timisoara
Timis, Timisoara
21-09-2023

NESPECIFICAT

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

CERINȚE:
- studii medii
- experiență similară, activitate în domeniul comercial, sau pe post de gestionar
- cunoștințe privind utilizarea computerului
- experiența în manipularea motostivuitorului constituie un avantaj

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:
- răspunde de recepția mărfurilor specifice depozitelor
- răspunde de păstrarea mărfurilor din depozitele încredințate
- răspunde de eliberarea mărfurilor conform documentelor prezentate
- operează documentele privind primirea și eliberarea produselor din depozit
- participă la manipularea produselor

BENEFICII
- Salariu motivant
- Munca într-un colectiv dinamic și comunicativ

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și îndeplinești criteriile pentru această poziție,
trimite CV-ul.
Te vom contacta pentru a stabili o primă întâlnire și pentru a ne cunoaște.

Mesaj

Glissando SRL

0256497702
Suna Trimite SMS Anuleaza
22
ID: 2060549

Vezi toate anunturile

ID: 2060549
22