Angajam Montatori subansamble program 2 schimburi Ghimbav
Brasov, Brasov
02-09-2024

NESPECIFICAT

  • Tip job Full time
  • Nivel studii Necalificat
  • Experienta Entry (0-2 ani)
  • Mobilitatea postului Locatie stabila
  • Beneficii Prime de sarbatori

Angajăm montatori subansamble cu experiență în producție.

Cerințe:
• Experiență anterioară în producție;
• Capacitate de a lucra independent și în echipă;
• Se lucrează în 2 schimburi;
• Persoană serioasă, adaptabilă și care lucrează cu acuratețe.

Responsabilități:
• Asamblarea manuală a componentelor de mari dimensiuni;
• Inspectarea și împachetarea produselor;
• Curățarea cu emulsii, degresarea componentelor.

Beneficii:
• Transport asigurat sau decontat din Brașov și zona metropolitană Brașov;
• Tichete de masă;
• Prime de sărbători;
• Program de lucru: L-V, între orele 7:45 – 14:45 și 14:45 – 22:45, în 2 schimburi.

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și îți dorești să te dezvolți, te invităm să aplici la anunțul nostru.

Telefon

Mesaj

Interjobs Building SRL

0726118199
Suna Trimite SMS Anuleaza
38
ID: 2070942

Vezi toate anunturile
07xx - AFISEAZA
Salveaza anuntul Raporteaza anuntul

ID: 2070942
38
Raporteaza

Anunturile utilizatorului Interjobs Building SRL

Anunturile similare