Angajare
Bucuresti - Ilfov, Bucuresti
10-05-2017
  • Oferit de Persoana fizica

Manager Dezvoltare Proiecte ONG

Responsabilitati
Cautam Manager Dezvoltare Proiecte ONG, cu activitate si renume in ajutorarea copiilor aflati in situatii dificile de viata.

Responsabilitatile postului:
- Dezvoltarea Asociatiei prin diverse strategii si proiecte de actualitate;
- Asigurarea Managementului organizatiei prin coordonarea si gestionarea de angajati, buget, analiza, sinteza, diverse;
- Identificarea oportunitatilor de finantare prin Proiecte locale, nationale sau europene ;
- Dezvoltarea serviciilor de informare, asistenta, consiliere si suport printr-o gama vasta de servicii oferite copiilor si familiilor acestora inregistrati in Asociatie;
- Dezvoltarea de evenimente in mediul online si offline;
- Gestionarea activelor si pasivelor de ordin financiar si material;
- Gestionarea cazurilor din ONG;
- Dezvoltarea de relatii si parteneriate cu alte entitati juridice private sau de stat
Cerinte
- Cunostinte solide in domeniul dezvoltarii si implementarii de proiecte;
- Cunostinte solide de abilitati de relationare, spontaneitate, analiza si sinteza;
- Atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Studii superioare in orice domeniu;
- Limba engleza - avansat constituie avantaj;
- Permis de conducere cat. B – obligatoriu.
Beneficii Oferite
- Sistem atractiv de recompensare;
- Se ofera suport pentru buna desfasurare si organizare a muncii.

Relatii suplimentare la tel: 0722.436.317

Mesaj

Anonim

Anuleaza
120
ID: 1764587

Anonim
ID: 1764587
120