Angajez Inginer Constructii Civile si industriale Mogosoaia Ilfov
Bucuresti - Ilfov, Buftea
15-07-2024
  • Tip job Full time
  • Nivel studii Calificat
  • Experienta Senior (5-10 ani)
  • Mobilitatea postului Locatie stabila

Candidatul ideal:
-experienta in domeniul constructiilor
-studii de specialitate (profil tehnic) finalizate
-Cunoasterea Normelor de proiectare
-cunostinte Microsoft Office
-cunostinte AutoCad
-Planificare si organizare
-permis categoria B
-cunostinte limba engleza

Responsabilitati:
-Realizeaza ofertele tehnico-comerciale si asigura suportul tehnic in executia proiectului
-Actualizeaza solutiile tehnice si costurile de productie ale companiei.
-Emitere oferte
-Stabileste preturile finale pentru material,manopera , utilaje,transport
- Stabilirea de soluții complexe pentru proiectare structură pentru proiecte civile și industriale;
- Deplasarea pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor, când este necesar;
-Intocmeste graficele de executie
-Intocmeste antemasuratorile
- Intocmeste situatiile de lucrari.

Beneficii:
- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
- pachet salarial motivant ,
- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov.

Mesaj

SC SS Kremlin Construct Srl

0730023999
Suna Trimite SMS Anuleaza
105
ID: 2069069

Cosmin Doncean
Vezi toate anunturile

ID: 2069069
105
Raporteaza

Anunturile utilizatorului SC SS Kremlin Construct Srl